Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Další služby

FanCity poskytuje řadu služeb. Kromě Ubytování, Občerstvení a stravování a Informačních služeb i další služby zde popsané. Nebojte se je využít.

Lékárnička

V reFFtauraci je k dispozici lékárnička s desinfekcí, obvazy, různými mastmi a léky. Za využití léků apod. se neplatí. Lékárnička ovšem nenahrazuje služby polikliniky, lékařů, lékáren, slouží jen jako první pomoc v akutních případech.

Šatna, ztráty a nálezy

Šatna v recepci slouží pro odkládání batohů, bund apod. Za věci odložené mimo šatnu neručíme. Odkládání batohů a spacáků a zimních bund apod. v programových prostorách conu je zakázáno. Věci vydáváme pouze na základě správného šatnového lístku. Šatna je zdarma a je otevřena po celou otvírací dobu festivalu. Šatna zároveň slouží jako ztráty a nálezy z aktuálního festivalu. V šatně si rovněž můžete nechat nabít mobil, baterky apod.

Nabíjení mobilů a notebooků

Nenechávejte nabíjet své mobily a notebooky bez stálého dozoru. Využijte možnost nabití v šatně.

Služby pro přednášející

  • počítače s připojením na internet v sálech
  • tisk textů pro přednášku nebo soutěž
  • nabití baterií do foťáku, mobilu

Ceny pro soutěže

Pořádáte-li soutěž v rámci programu, poskytneme vám zdarma ceny pro vítěze (knihy, časopisy, komiksy, placky, DVD, hry, drobné FF dárky). S předstihem před soutěží poproste na recepci nebo VP.

Praní

Pokud nutně potřebujete vyprat nějakou součást oblečení, zařídíme. Domluvte se v reFFtauraci.

Vlastní vaření

Apartmány mají vybavené kuchyňky (sporák, lednice, konvice, mikrovlnka, hrnce, nádobí, příbory apod.). Možnost vařit si je pouze v této kategorii ubytování.